I LOVE RADIO - TH nterview (part 1)

29. srpna 2009 v 22:55 | nonna |  Interview
Po akustickém vystoupení Tokio Hotel v Kolíně napíšou dali Bill, Tom, Gustav a Georg 1000 fanouškům autogram! Alicia, poslouchačka I LOVE RADIO měla šanci a vyfotila Billa z méně než 1 metru. Díky za foto, Alicio!

V zákulisí si Tokio Hotel vzali půl hodiny čas na rozhovor s I LOVE RADIO.

V první části mluví Tokio Hotel o jejich novém album Humanoid a prozradí, která další skladba z alba bude na singlu "Automatisch", který vyjde 18.září!

Humanoid - co to vlastně zmanená?

Bill: Humanoid byl životní pocit, který jsme vždycky měli. Právě Tom a já jsme ho měli už když jsme byli malí a velmi nás to doprovází a také náš vždycky dohání při produkci alba. Také nás vždycky potká při psaní songů. Nazvat takhle album leželo na dlani.Bill: V "Automatisch" jde o dívku, která nemá žádné city a jenom je předstírá. To jsme chtěli přenést na cover, na kterém je ruka robota a to lidské, co existuje, je srdce. Věřím, že song a cit dobře popisuje.
Tom: Ta fotka je prostě skvělá. Na první pohled může cover působit trochu pochmurně, ale myslím, když se s ním budete přesněji zabývá a déle se na něho dívat, není to vůbec tak pochmurné, je to velmi atmosférické.

Poznáme vás ještě na albu Humanoid nebo je hudba úplně jiná než předtím?
Bill: Skladba Humanoid vlastně dobře popisuje, že je to zcela jiný song, docela jsem se uvolnili od stavby songu, struktury songu. Jsme dost natěšený, co na to lidi řeknou! Skladba bude už na našem singlu. Jinak jsme se při psaní songů nechali hodně ovlivnit minulým rokem. Nechci toho
ještě moc prozradit, ale věřím, že to každopádně uslyšíte!

Zítra to bude soukromně: v druhé části našeho rozhovoru vysvětlí Georg, proč teprve teď řekl, že má půl roku přítelkyni. Bylo v minulém roce něco, o čem nikdo nevěděl? Zítra se dozvíš více na ILOVERADIO.de


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.